Aktuální změny v provozu pivnice

Vážení pivomilci,

omlouvám se za pozdní informaci, ale když je práce nad hlavu a k tomu klekne počítač, prostě to rychleji nejde. 
Určitě jste si všimli, noviny, rádio i internet je toho plný, že PES po týdnech vrčení ukázal lehce přívětivou tvář a dovolil částečné rozvolňovaní druhého (téměř) lockdownu. V praxi to znamená, že nemusíte stát fronty u vchodu nejen do super a hypermarketů ale i do menších obchodů, můžete se nechat ostříhat a můžete také jít na pivo. Ano, oficiálně, dovnitř a na točené :).
U nás u Nomáda to znamená, že vnitřní prostory, tak jak je máme uspořádané a při daných vládních omezeních (max. polovina kapacity, 4 lidé u stolu) posadíme ke stolům maximálně 20 lidí. Tudíž suma sumárum: máme pět stolů(jo, venku můžete vlastně sedět víceméně neomezeně :)), 4 lidé u stolu, 20 výše zmíněných pivomilců a dnešek (čtvrtek) a pátek je již vše zarezervováno. Nejbližší volná místa k rezervaci jsou na sobotu a další dny. Mění se i otevírací doba a to následovně – pondělí až pátek 16-22 hodin, sobota pak 14 až 22 hodin a neděle 14-20 hodin. Rezervace si můžete objednat na telefonním čísle 770 64 10 10. Jinak platí možnost kupovat si petky a sklo s sebou. Ale také platí používání roušek, desinfekce a rozestupy 2 metry. Covid prý ještě neodešel a podle článků z netu se těší, až se v lednu vrátí v plné síle a udělá nám tu kolotoč „číslo 3“.
Na čepu máme pro vás přichystaná piva: Děčíňák, Kudlich, Válečník, Jonas, Jonášek Černý rybíz, Zaříkávač chmele a AK 47. Příští týden přidáme ipy Tomahawk 15°a Karel česká IPA 16°. A pak další piva a další piva včetně novinek.
Moc vám děkujeme za podporu, bez té by se k nám dnes už nikdo nedostal a těšíme se na setkání (snad brzy v lepších časech) u dobrého piva :).