Soutěž o nejhezčí vánoční ozdobu 2020

Na zlepšení nálady, když už si myslíme, že do Vánoc bude další gastropivní „téměř lockdown“ (a v lednu třetí vlna Covidu), jsme si (trochu) vyzdobili pivnici a terasu. Vánočně.
Ale něco nám chybí. Vaše nové vánoční ozdoby s pivní tématikou. Je to už taková naše malá tradice, vyhlásit soutěž o nejhezčí vánoční ozdobu. A když už jsme tedy ten pivovárek, tak ozdobu s pivní tématikou
Proto vězte: kdo k nám do pivnice přinese vánoční ozdobu s pivní tématikou – meze vaší fantazii se nekladou, získá od nás litrovou petku našeho piva za svojí snahu. Dle vlastního výběru.
A ta nejhezčí vánočně pivní ozdoba vykouzlí svému stvořiteli piv rovnou šedesát, tedy 30L soudek. A k tomu případné zapůjčení výčepu, pokud ho doma nemáte, zdarma
Když si k tomu připočtete, že vloni díky pozdní anonci soutěže se přihlásil jediný vzorek, šance na výhru je veliká, že :). Vánočně pivní ozdoby k nám můžete nosit, zasílat a doručovat do 23.12.. Na Štědrý den pak vybereme vítěze podle nás té nejhezčí ozdoby a snad někomu tím uděláme „pod stromeček“ radost.