Pojďme to roztočit

Vážení pivomilci,
lockdown sice skončil, ale máme tu pandemický zákon. Ten má sice pro běžné obyvatelstvo spoustu omezení, ale možná i dílem náhody, pro pivaře i jedno vylepšení. Můžeme vám totiž nabídnout točené pivo.
A proč toho nevyužít, že. Ostatní omezení jsou sice pořád platná – rozestupy a vzdálenost dva metry, nemožnost využití toalet, nošení roušek mimo konzumaci atd. Ale točené pivo je prostě točené. Je to tedy v podstatě situace shodná s verzí pivní okno ve stylu loňského prvního lockdownu. 
Někomu to sice přijde možná málo, ale v hlavních médiích už nám „vyhrožují“, že do konce května pustí pivní zahrádky- To by znamenalo i možnost využití toalet a celkově vyšší komfort pro obě strany výčepu. 
Tomu, komu vyhovuje více točené pivo, ode dneška nabízíme na čepu čtyři druhy piva: Děčíňák, AK 47, Jonas a Pelikán. Vše další se bude odvíjet od PSA, nové vlády, pandemických nařízení, prostě podle okolností.
Takže milí pivomilci, dovolte mi malé shrnutí:
Nomád točené pivo:
Nabídka piv: Děčíňák 11°světlý ležák, Jonas kveik pale ale 11°, AK 47 11° czech ale chmelený za studena, Pelikán 16°1PA chmelená za studena.
Otevírací doba : zatím zůstává stejná . Pondělí až pátek 15 – 19, víkend pak 14 – 19 hodin.
WC: bohužel nám okolností stále nedovolují využít vnitřních prostor pivovaru. Takže pijte prosím do objemu vašeho močového měchýře.
KEŘÍKY A KOMÍN NEJSOU WC. DĚKUJEME ŽE NÁM ZDE NEMOČÍTE.
Pivo budeme zatím čepovat do plastových kelímků. Pevně věříme, že se to brzo změní a že vám poskytneme i vyšší úroveň případného servisu.
Tak to je pro dnešek vše.
Ano, zatím to není ani malé světýlko na konci tunelu. Ale jak pevně všichni věříme, nejen lepší a teplejší počasí, tak i točené pivo je příslib lepších (nejen pivovarských) zítřků.
Děkujeme za podporu a těšíme se na setkání u točeného piva u našeho pivookna :).