SOUTĚŽ: Máme rádi Nomáda

Obrázek

Vážení pivomilci,
v březnu na Josefa jsme slavili třetí výročí první várky Nomáda v naší stávající lokalitě v Děčíně pod zámkem. No slavili. Neslavili. Doba je taková jaká je a na slavení nebyla moc nálada.
Co nás ale drží „při životě“, jste vy, příznivci Nomáda. Proto jsme si řekli, že nebude od věci, když naše výročí oslavíte s námi a tak trochu za nás.
Co máte pro to udělat? Stačí málo. Poslat fotku vás a Nomáda – s pivem, trikem, v pivnici, na akci Nomáda. Prostě vy a Nomád. A nejlíp, když z fotky bude vidět, že máte Nomáda rádi :).
Fotky zveřejníme na našem FB a tři z vás, kdo bude mít u své fotky největší počet lajků, dostane od nás 30L Děčíňáka, našeho hlavního piva. A čtvrtého výherce vybereme my na základě uměleckého dojmu.
Takže posílejte fotky na email pivo@pivovar-nomad.cz a od příštího pondělí 12.4. je začneme dávat na FB. Někteří z vás už fotky poslali, děkujeme a na další se moc těšíme. Vyhlášení výsledků plánujeme na 1.5., Svátek práce :).

Ještě jednou děkujeme za podporu v této i pro vás nelehké době a vězte, že máme pro vás připravená dvě nová piva, další soutěže a až to osud dovolí, tak i akce, koncerty, grilovačky a další věci, které k normálnímu životu náleží.

Děkujeme a těšíme se na setkání. Třeba při předávání cen ze soutěže Máme rádi Nomáda :).