Proběhlé akce

Rohypnol Mississippi Aussig

Obrázek
Datum a čas

Jan Rohan, alias Rohypnol Mississippi Aussig, je pro mě živým důkazem, že co hraješ, můžeš i žít. A naopak. V jeho autorských písních nic nepředstírá, ale ani nic neschovává. Vypráví o životě v jeho drsnosti. Prostě opravdický blues, žádná kašírovaná hra na nouzi s bídou. Rohypnol ví, o čem zpívá. A je to poznat. A můžete mu věřit.

"Sedí si na lavičce v parku, ve vlasech peří holubí / Mezi rty ušlápnutou Startku a láhev s chlastem u huby / Bez domova sám, ale má vkus / Aniž by možná chtěl, tak jel to svý blues."

Vladimír "Lábus" Drápal.

Tomáš Měcháček

Obrázek
Datum a čas

Komplikace
Stand Up o cestě k osvícení. Nejen podia.

Jana Steflíčková

Obrázek
Datum a čas

Jana Šteflíčková je pražská písničkářka neomezená hudebními žánry. Je pro ni charakteristická bezprostřední komunikace s diváky, hravost, spontánnost, a osobitá, netradiční hra na kytaru. Má bohaté zkušenosti s hraním po klubech a festivalech všech žánrů... (např. Kytara napříč žánry, Trutnov Open Air, Šumperk BluesAlive, support Johna Mayalla, Seasick Steva, Jennifer Batten, Sea und Air)... Ráda se inspiruje na cestách, ráda improvizuje, takže její koncerty jsou otevřeným, stále se vyvíjejícím tvarem... Kromě muzicírování s kytarou je také možné ji vidět na prknech Studia Ypsilon, třeba v roli Viktorky v představení Babička.

Justin Svoboda

Obrázek
Datum a čas

Storytelling
Letní vyprávění na přání

Bramboriáda

Obrázek
Datum a čas

Brambory ve všech možných formách, i pivu.

Rockové rozloučení s létem v Nomádu

Datum a čas

Přijďte se rozloučit s létem do Nomádu, kde se uskuteční jeden z posledních letošních koncertů pod širým nebem, do Děčína zavítá skvělá Nerrea a další kapely.

Slavnosti medu, vína a piva + Kočkiáda

Obrázek
Datum a čas

Spolkové setkání včelařů, milovníků medu, vína a piva. Přátelské posezení s možností pořízení zásob pro domácí užitek. Událost doplní živá muzika a další. Navíc proběhne přesunutá Kočkiáda - soutěživě hravé odpoledne kde vrchní sládek Honza Kočka rozdává spoustu piva.
Začněte připravovat své domácí nakládané hermelíny. Nejlepší bude opět odměněn 30L piva z naší produkce. A bude toho víc.

JB & The Late Night Band, Černý pepr, Červánek v pivovaru Nomád!

Obrázek
Datum a čas

Červánek 
Černý pepr 
JB & The Late Night Band 

Večírek tří děčínským kapel, který slibuje velkou zábavu, spoustu hudby a nezapomenutelných zážitků. Červánek i Černý pepr patří mezi stálice děčínské hudební scény. Osvědčení muzikanti i osvědčené písně. JB & The Late Night Band hrají velmi vzácně a představí vám své oblíbené hity zahraniční a české provenience. 
Kapacita prostoru je omezena. 
Vstupné 150 Kč

Garáž na vzduchu - Robert Křesťan a Druhá tráva v pivovaru Nomád

Obrázek
Datum a čas

Roberta Křesťana jistě není nutné příliš představovat. Vůdčí osobnost českého bluegrassu a country si za si za svoji kariéru získala statisíce věrných fanoušků. Muzikantská poctivost, skvělé texty a instrumentální výkony na té nejvyšší možné úrovni jsou Robertovi i Druhé Trávě vlastní. Je nám velkým potěšením, že se o tom opět budeme moci přesvědčit již ve čtvrtek 20. srpna od 19 hodin v areálu pivovaru Nomád.
Kapacita prostoru je omezena. 
Vstupné 300 Kč v předprodeji, 350 Kč na místě.

Garáž na vzduchu - Mňága a Žďorp v pivovaru Nomád!

Obrázek
Datum a čas

Mňága a Žďorp se po delším čase opět vrací do Děčína! Jedni z největších matadorů české hudební scény a autoři mnoha hitů s nezaměnitelnou poetikou budou hvězdou prvního večera z cyklu letních koncertů Garáž na vzduchu. Tyto koncerty se odehrají v příjemném prostředí areálu děčínského minipivovaru Nomád. Skvělá hudba, vynikající pivo a víno, čerstvý vzduch. 
Kapacita prostoru je omezena. 
Vstupné 300 Kč v předprodeji, 350 Kč na místě.