Gentleman

Vážení pivomilci,
ještě než vám příští týden představíme naší novinku, u Nomáda (zatím) nejtěžšího kalibru, tedy včera anoncovanou „třicítku“, máme pro vás další pivo z řady „pozapomenutých nomádích moků“.
Ano, snažíme se vám letos uvařit piva, která se u nás dlouho nevařila, nebo se u nás objevila ještě před zahájením vlastního pivovaru a jedná se tedy o piva vařená ve spřátelených pivovarech.
Tím dalším pivem je Gentleman, světlá svrchně kvašená 11°, tedy ejl, chmelená za studena. Hořkostí Gentlemana můžeme zařadit ke střednímu proudu našich piv, ale věříme že kombinací chmelů jak na hořkost piva, tak i a studené chmelení jsme uvařili pivo, které potěší nejen pravověrného pivaře, ale že pohladí chuťové buňky nejedné zástupkyně něžného pohlaví. Je to jednoduše Gentleman každým coulem.
K ochutnání bude v naší pivnici, případně k zakoupení v litrové pet lahvi a půllitrovém skle. 
A i když se asi na Ministerstvu zdravotnictví inspirovali právě probíhajícím MS v hokeji a ministři se střídají častěji než lajny našeho týmu, věříme, že promoření obyvatelstva a očkování umožní nejen běžný chod restauračních zařízení, ale i pořádání venkovních akcí. Máme totiž jednu takovou venkovní akcičku namyšlenou, a to už na červen. Pracovní název je zatím „Pozitivně negativní“, vysvětlovat asi není třeba. Jen se tedy uvidí, s čím se vytasí nový ministr.
Do té doby nám nezbývá než vám poděkovat za vaší pomoc a podporu a pozvat vás třeba na výše zmíněného Gentlemana do naší pivní zahrádky. Těšíme se na vaší návštěvu :).