Nomád míří do Podmokel

Obrázek

Vážení pivomilci,
jak už bylo minulý týden avizováno. Náš „Den D“ je středa 2. června. Právě tento den otevíráme druhou pivnici a ano, Nomád míří do Podmokel. Do divadla. Na Teplickou ulici.
Pokud z vás ještě někdo nikdy v divadle, nebo už dlouho, nebyl, pak vězte, že krom divadla s velkým a malým sálem, je zde také prostor bývalé prazdrojské pivnice. 
Ten byl v devadesátých letech přetvořen na současnou šatnu a druhá část fungovala, řekněme jako vinárna či jako divadelní klub. A právě zde bude mít Nomád druhou základnu.
Proč právě divadlo? Protože každý ví, kde se divadlo nachází a také proto, že před hlavním vchodem do divadla je krásný prostor se sezením, kde pivo bude pít úplně samo. Nebo tak nějak se to píše, že.
Pronájmem těchto prostor tak Nomád získává v Podmoklech nějakých cca 50 míst ve vnitřních prostorách a možná až 80 míst při hezkém počasí venku. No neberte to :). Prostě se vás k nám vejde hodně, tak se nemusíte bát, že si nesednete.
A na co se můžete těšit?
Na otvíračku, a to od středy až do neděle (nebo vypití zásob), dostanete od nás na ochutnání decku naší novinky, třicetistupňového piva Satan. To se bude točit jen zde. O pivu vše podstatné přineseme článek zítra.
Když už jsme tedy jednou v divadle, chystáme pro vás právě ve spolupráci s divadlem jakožto součást akce „Léto s Nomádem“ několik vystoupení, řekněme „one man show“. Herci, hudebníci a jiní umělci vám zde budou zpívat, recitovat, hrát divadlo, číst a všelijak vás kulturně uspokojovat.
Kdy to celé vypukne?
Ve středu 2.6. v 16:16 hodin narážíme Satana. A v tom by to byl čert, aby to celé nedopadlo dobře :).
Otevírací doba, stejně jako v pivovaru bude ve všední dny od 15 do 21 hodin, o víkendech pak od 14 do 21 hodin. Na čepu budou zatím čtyři piva a limonáda, k jídlu pochutiny, na které jste zvyklí z pivovaru. 
Platit se dá hotově i kartou, na prodej budou i lahvové verze našich piv. Pokud se nechce někomu čekat do odpoledne, k zakoupení jsou naše piv i v nedaleké prodejně lahůdek Kubo.
Název jsme zvolili Divadelní Pub. 
Snad se vám u nás bude líbit a v době dalších děčínských dopravních omezení vám naše nová pivnice přijde vhod.
Tak snad jsem na nic nezapomněl a my se na vás bude od středy těšit jak pod děčínským zámkem, tak na druhé straně řeky v divadle na Teplické ulici :).

Obrázek
Obrázek
Obrázek